Reklam
Reklam
Kazım ERTEN

Kazım ERTEN


Kraldan çok Kralcılar!

28 Haziran 2021 - 16:41


Kardeşlik ruhu ile, Müslüman kimliği ile, birbirine inanan/güvenen Mü'min vasfı ile, öncelikle ülkemizde olmak üzere, Dünya'da savaşları, çatışmaları, Fesadı ortadan kaldırmak için Islah edici, Yapıcı faaliyetleri/eylemleri ile, birlikte Yola çıkanları Yoldan çıkarmak ve birbiri ile çatıştırmak için elinizden geleni ardınıza koymuyorsunuz!!!
Geçmişinize bakıldığında, bir şekilde yolunuzun, eğitiminizin, çalışmalarınızın, ilişkilerinizin TAPINAKÇILARIN SARAYLARINDA kesiştiğini görüyoruz.
Her Devrin adamlarını 28 Şubatta bir yerlerde akıl verici, bir dönemde Cemaatin ön saflarında, Pensilvanya'da İtikafda, Bu gün de hepimizden çok Ak Partili, Davanın, Misyonun savaşçısı olarak öncü güç olarak, önden gidenler olarak görüyoruz.
An itibarıyla aramızdasınız. Ve dahi en Mahrem siyasi mekanlarımızda, değişik vasıflarda danışman, profesyonel görev, asistanlık gibi görevler taşıyorsunuz. Sermaye birikimi yapmışsınız, Medyada güç elde etmişsiniz. Hakikati görmüş, hidayete ermiş halinizle, hepimizden daha şuurlu, daha korumacı,daha aktivist tutum içindesiniz! Biz DİRİLİŞ'ten bahsederken siz kurduğunuz cümlelerde hep Savaş'ı, Ölümü, Silahı, Mermiyi geçiriyorsunuz. Cumhurbaşkanımızı, davayı Koruma adına davranırken, Korkutma, Tehdidi içeriye yapma cür'etini gösterebiliyorsunuz.
Halifeleri Şehid edilmiş, Ehl-i Beyt Evladı Resul'ü Şehid edilmiş, Cemel-Sıffin savaşı yaşamış bir Medeniyet tecrübesinden geçmiş Millet olarak;
Hepimizi dikkatli olmaya çağırıyorum; Birbirimize silahtan, mermiden daha etkili sözlerle saldırırken ne kadar yıkıcı olduğumuzu, savaştan daha şiddetli olan FİTNE' ateşini yaktığımızı hatırlatıyorum.
Birbirimizi, hepimizi, sistem içinde, İnsan Onuru ve İtibarını Koruma Şuuru içinde sahiplenmeye, saygı göstermeye yeniden bütünleşmeye, TEVHİD'e çağırıyorum.
Eğer bunu yapamazsak, HARİCDEN DAHİL olanlar bizi birbirimize kırdıracak!

YORUMLAR

  • 0 Yorum